• ساعت : ۰۱:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 93
  • کد خبر : ۱۸۱۵
    /  2
پیام مدیرعامل شركت هواپیمایی آسمان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج
بسمه تعالی بسیج همچون پشتوانه محکمی برای نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران، همواره خار چشم دشمنان انقلاب اسلامی بوده و توطئه های آنان را نقش بر آب کرده است. مقام معظم رهبري(مدظله العالي) بسیج حاصل بصیرت، دور اندیشی و هوشمندی رهبر و معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) بود که در پنجم آذرماه سال ۱۳۵۸ تشکیل و اکنون پس از گذشت سالیان متمادی نتایج آن به خوبی درک می‌شود. حضور درخشان در دوران دفاع مقدس، مقابله با ضد انقلاب و فتنه گران، مشارکت فعال در محرومیت زدایی و پیشرفت کشور و دستاوردهای علمی، جلوه های گوناگون نقش بسیج در جامعه اسلامی است. بسیجیان صنعت حمل و نقل هوایی، به ویژه شرکت هواپیمایی آسمان با همتی جهادی و تلاشی خستگی ناپذیر در خط مقدم مقابله با تحریم های ظالمانه بوده و با قدرت ابتکار و خلاقیت خویش رشد و بالندگی این صنعت مهم را رقم زدند. اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای گرانقدر، فرا رسیدن هفته بسیج را به عموم بسیجیان به ویژه بسیجیان عزیز شرکت هواپیمایی آسمان تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال سرافرازی و توفیق روزافزون همگان را در سایه رهبری حکیمانه حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) خواستارم. خلبان ابوذر شیرودی مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان

بسمه تعالی
بسیج همچون پشتوانه محکمی برای نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران، همواره خار چشم دشمنان انقلاب اسلامی بوده و توطئه های آنان را نقش بر آب کرده است.
مقام معظم رهبري(مدظله العالي)


بسیج حاصل بصیرت، دور اندیشی و هوشمندی رهبر و معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) بود که در پنجم آذرماه سال ۱۳۵۸ تشکیل و اکنون پس از گذشت سالیان متمادی نتایج آن به خوبی درک می‌شود.

حضور درخشان در دوران دفاع مقدس، مقابله با ضد انقلاب و فتنه گران، مشارکت فعال در محرومیت زدایی و پیشرفت کشور و دستاوردهای علمی، جلوه های گوناگون نقش بسیج در جامعه اسلامی است.

بسیجیان صنعت حمل و نقل هوایی، به ویژه شرکت هواپیمایی آسمان با همتی جهادی و تلاشی خستگی ناپذیر در خط مقدم مقابله با تحریم های ظالمانه بوده و با قدرت ابتکار و خلاقیت خویش رشد و بالندگی این صنعت مهم را رقم زدند.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای گرانقدر، فرا رسیدن هفته بسیج را به عموم بسیجیان به ویژه بسیجیان عزیز شرکت هواپیمایی آسمان تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال سرافرازی و توفیق روزافزون همگان را در سایه رهبری حکیمانه حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) خواستارم.

خلبان ابوذر شیرودی
مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.25.0
    V6.0.25.0