• ساعت : ۰۱:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ 
  • تعداد بازدید : 101
  • کد خبر : ۱۸۱۶
    /  4
سردار حسن زاده: بسیجیان و نیروهای حافظ امنیت سربازان امام زمان(عج) و دوران ظهورند.
به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان، سردار سرتیپ پاسدار حسن حسن زاده فرمانده سپاه محمدرسول الله(ص) تهران بزرگ ظهر سه شنبه اول آذرماه ۱۴۰۱ در گردهمایی بسیجیان شرکت هواپیمایی آسمان که با حضور خلبان شیرودی مدیرعامل هواپیمایی آسمان و مهندس شمس‌الدین فرزادی پورمدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد اظهار داشت: امروز شهدای ما شهدای دوران ظهور، بسیجیان ما بسیجیان دوران ظهور و سربازان ما سربازان دوران ظهور و امام زمان(عج) هستند. وی گفت: پس از صدور بیانیه گام دوم توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، رفتار دشمن خشن تر و دشمنی آنها شدیدتر شده و امروز مهمترین ابزار دشمن جهت تضعیف کشور استفاده از فضای مجازی است. فرمانده سپاه تهران بزرگ افزود: در تاریخ همیشه به کشور ما دست درازی شده است، یک روز با توافق، یک روز با تهاجم، یک روز با تطمیع و یک روز با وعده، اما امروز که ایران اسلامی قدرتمند شده است، دیگر هیچ قدرتی اجازه دست درازی به کشور ما را ندارد. ایشان با اشاره به حجم بالای عملیات روانی بر علیه نیروهای حافظ امنیت در ماه های اخیر گفت: نیروهای حافظ امنیت امروز سربازان امان زمان(عج) هستند که مظلومانه و در عین حال پر قدرت و با سعه صدر در مقابل اغتشاشگران ایستادگی کرده اند. وی ادامه داد: یکی از شبهاتی که در ماه های اخیر مطرح می کنند این است که چون در طول انقلاب انقلابی فکر و انقلابی عمل می کنیم، مستکبرین با ما دشمنی می کنند، در صورتیکه دشمنی آنها پیش از انقلاب هم بوده و کودتای 28 مرداد سال 32 گواه این حقیقت است. سردار حسن زاده با اشاره به عدم همراهی مردم با اغتشاشگران و دشمنان در اتفاقات اخیر به عصبانیت آنها جلسات اخیرشان در یکی از کشورهای عربی اشاره کرد و افزود: دشمنان پیش‌بینی کرده بودند که وقتی فریاد اعتراض بالا رود، نظام نمی‌تواند آن را کنترل کند و حتی برای دستیابی به موفقیت، تلفات دو هزار تا سه هزار نفری را لحاظ کرده بودند و برایشان هم مهم نبود آن‌ کسی که کشته می‌شود از پلیس، بسیج، سپاه، مردم یا حتی خود اغتشاشگران باشد؛ زیرا فقط به دنبال افزایش کشته‌ها بودند، اما پیش‌بینی‌ها غلط از آب درآمد؛ چون مردم به اغتشاشگران اضافه نشدند که این نشان‌دهنده همان قدرت نرم نظام است. ایشان در پایان گفت: این ملت هرچند مشکل معیشتی و اقتصادی دارند، اما میزان بصیرت و دشمن‌شناسی مردم

به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان، سردار سرتیپ پاسدار حسن حسن زاده فرمانده سپاه محمدرسول الله(ص) تهران بزرگ ظهر سه شنبه اول آذرماه ۱۴۰۱ در گردهمایی بسیجیان شرکت هواپیمایی آسمان که با حضور خلبان شیرودی مدیرعامل هواپیمایی آسمان و مهندس شمس‌الدین فرزادی پورمدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد اظهار داشت:
امروز شهدای ما شهدای دوران ظهور، بسیجیان ما بسیجیان دوران ظهور و سربازان ما سربازان دوران ظهور و امام زمان(عج) هستند.
وی گفت: پس از صدور بیانیه گام دوم توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، رفتار دشمن خشن تر و دشمنی آنها شدیدتر شده و امروز مهمترین ابزار دشمن جهت تضعیف کشور استفاده از فضای مجازی است.
فرمانده سپاه تهران بزرگ افزود: در تاریخ همیشه به کشور ما دست درازی شده است، یک روز با توافق، یک روز با تهاجم، یک روز با تطمیع و یک روز با وعده، اما امروز که ایران اسلامی قدرتمند شده است، دیگر هیچ قدرتی اجازه دست درازی به کشور ما را ندارد.
ایشان با اشاره به حجم بالای عملیات روانی بر علیه نیروهای حافظ امنیت در ماه های اخیر گفت: نیروهای حافظ امنیت امروز سربازان امان زمان(عج) هستند که مظلومانه و در عین حال پر قدرت و با سعه صدر در مقابل اغتشاشگران ایستادگی کرده اند.
وی ادامه داد: یکی از شبهاتی که در ماه های اخیر مطرح می کنند این است که چون در طول انقلاب انقلابی فکر و انقلابی عمل می کنیم، مستکبرین با ما دشمنی می کنند، در صورتیکه دشمنی آنها پیش از انقلاب هم بوده و کودتای 28 مرداد سال 32 گواه این حقیقت است.
سردار حسن زاده با اشاره به عدم همراهی مردم با اغتشاشگران و دشمنان در اتفاقات اخیر به عصبانیت آنها جلسات اخیرشان در یکی از کشورهای عربی اشاره کرد و افزود:
دشمنان پیش‌بینی کرده بودند که وقتی فریاد اعتراض بالا رود، نظام نمی‌تواند آن را کنترل کند و حتی برای دستیابی به موفقیت، تلفات دو هزار تا سه هزار نفری را لحاظ کرده بودند و برایشان هم مهم نبود آن‌ کسی که کشته می‌شود از پلیس، بسیج، سپاه، مردم یا حتی خود اغتشاشگران باشد؛ زیرا فقط به دنبال افزایش کشته‌ها بودند، اما پیش‌بینی‌ها غلط از آب درآمد؛ چون مردم به اغتشاشگران اضافه نشدند که این نشان‌دهنده همان قدرت نرم نظام است.
ایشان در پایان گفت: این ملت هرچند مشکل معیشتی و اقتصادی دارند، اما میزان بصیرت و دشمن‌شناسی مردم از این مشکلات بالاتر است و این همان عاملی است که موجب پیروزی نظام اسلامی و ملت ایران می‌شود.
در پایان این مراسم نیز از خانواده های معظم شهدا از جمله شهید مدافع حرم عبدالله اسکندری، شهید مدافع امنیت آرمان علی وردی و شهید مدافع امنیت سلمان امیراحمدی با اهداء لوح تقدیر تجلیل شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.25.0
    V6.0.25.0