• ساعت : ۱۴:۳۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ 
  • تعداد بازدید : 108
  • کد خبر : ۱۸۱۸
بازدید مدیر عامل صندوق بازنشستگی كشوری از شركت هواپیمایی آسمان توسعه و تقویت شركت هواپیمایی آسمان اولویت اول صندوق بازنشستگی كشور است.
دکتر ترکی در جلسه با مدیر عامل و جمعی از مدیران ارشد این شرکت تاکید کرد: با توجه به نقش پررنگ حمل و نقل هوایی در دنیا، توسعه بیش از پیش دانش فنی و مهندسی کشور در حوزه هواپیمایی ضروری است. ایشان توسعه ناوگان شرکت هواپیمایی آسمان را موجب سربلندی مجموعه صندوق بازنشستگی کشوری دانسته و افزود: صندوق بازنشستگی کشور تلاش می‌کند از تمام ظرفیت‌های خود در حد توان برای حمایت از شرکت آسمان استفاده کند...

دکتر ترکی با حضور در شرکت هواپیمایی آسمان اعلام کرد:
توسعه و تقویت شرکت هواپیمایی آسمان اولویت اول صندوق بازنشستگی کشور است.

به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان؛ مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری روز چهارشنبه ۳۰ آذرماه از شرکت هواپیمایی آسمان بازدید کرد.

دکتر ترکی در جلسه با مدیر عامل و جمعی از مدیران ارشد این شرکت تاکید کرد:
با توجه به نقش پررنگ حمل و نقل هوایی در دنیا، توسعه بیش از پیش دانش فنی و مهندسی کشور در حوزه هواپیمایی ضروری است.

ایشان توسعه ناوگان شرکت هواپیمایی آسمان را موجب سربلندی مجموعه صندوق بازنشستگی کشوری دانسته و افزود: صندوق بازنشستگی کشور تلاش می‌کند از تمام ظرفیت‌های خود در حد توان برای حمایت از شرکت آسمان استفاده کند.

ترکی بر ضرورت حمایت های مالی از شرکت آسمان برای توسعه ناوگان و پیگیری های جدی بابت تأمین تسهیلات تاکید و ابراز امیدواری کرد: با تأمین حمایت‌های مورد نیاز از شرکت آسمان، این شرکت بتواند با افزایش صندلی پروازی رشد روزافزون داشته باشد.

در این نشست ابوذر شیرودی مدیر عامل هواپیمایی آسمان به ارائه گزارش از عملکرد و استراتژی‌های آسمان پرداخت و گفت: شرکت هواپیمایی آسمان ظرفیت‌های بالقوه‌ای دارد که در گذشته کمتر مورد توجه قرار گرفته بود، اما با برنامه‌ریزی های صورت گرفته از همه این ظرفیت‌ها برای رشد و اعتلای صنعت هوایی کشور استفاده خواهیم کرد.

وی اظهار داشت: ارتقای ایمنی پروازها به عنوان اولویت اصلی شرکت آسمان بوده و بهبود ایمنی و حفظ جان مسافر از مهمترین رسالت های این شرکت است.

شیرودی ضمن تشکر از حمایت‌های دکتر ترکی از برنامه‌های توسعه ای شرکت آسمان افزود: توسعه ناوگان، جلب رضایت مسافران، جذاب سازی سفر با ناوگان آسمان از اولویت‌های مهم شرکت آسمان است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.25.0
    V6.0.25.0