• ساعت : ۱۳:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ 
  • تعداد بازدید : 70
  • کد خبر : ۱۸۲۷
    /  6
وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی در بازدید از شركت هواپیمایی آسمان:‌ توسعه دانش مهندسی كشور در حوزه هواپیمایی ضروری است.
وزیر کار در این بازدید و در نشست با مدیرعامل، تعدادی از اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد شرکت هواپیمایی آسمان اظهار داشت: با توجه به نقش پررنگ حمل‌و‌نقل هوایی در آینده ترانزیت جهان، توسعه بیش از پیش دانش فنی و مهندسی کشور در حوزه هواپیمایی ضروری است. وی با اشاره به اهمیت مدیریت منابع مالی و تلاش برای ارتقای خدمات و تولید در شرکت‌های متعلق به صندوق‌های بازنشستگی، افزود:‌ تخصص و مهارت جوانان نخبه ایرانی با حمایت و هدایتگری می‌تواند شاخص‌های توسعه کشور را ارتقاء دهد. مرتضوی بر اصلاح ساختار منابع انسانی برای ارتقای بهره‎وری تأکید کرد و گفت: تجربه شرکت‌های همسو و شرکای جمهوری‌اسلامی‌ایران در منطقه می‌تواند به این تحول در شرکت هواپیمایی آسمان کمک کند...

به گزارش روابط عمومی هواپیمایی آسمان، سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، معاون اقتصادی وزارتخانه و هیئت همراه از بخش های مختلف شرکت هواپیمایی آسمان بازدید کردند.

د‌ر این مراسم‌ که با استقبال و همراهی ابوذر شیرودی مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت برگزار شد، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و همراهان از برخی واحدها و حوزه‌های تخصصی بازدید و از نزدیک در جریان تلاش متخصصان شرکت قرار گرفتند.

وزیر کار در این بازدید و در نشست با مدیرعامل، تعدادی از اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد شرکت هواپیمایی آسمان اظهار داشت: با توجه به نقش پررنگ حمل‌و‌نقل هوایی در آینده ترانزیت جهان، توسعه بیش از پیش دانش فنی و مهندسی کشور در حوزه هواپیمایی ضروری است.

وی با اشاره به اهمیت مدیریت منابع مالی و تلاش برای ارتقای خدمات و تولید در شرکت‌های متعلق به صندوق‌های بازنشستگی، افزود:‌ تخصص و مهارت جوانان نخبه ایرانی با حمایت و هدایتگری می‌تواند شاخص‌های توسعه کشور را ارتقاء دهد.

مرتضوی بر اصلاح ساختار منابع انسانی برای ارتقای بهره‎وری تأکید کرد و گفت: تجربه شرکت‌های همسو و شرکای جمهوری‌اسلامی‌ایران در منطقه می‌تواند به این تحول در شرکت هواپیمایی آسمان کمک کند.

در این بازدید ابوذر شیرودی، مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان توضیحاتی درباره تعداد هواپیماهای عملیاتی، ‌تعمیر و نگهداری هواپیما توسط متخصصان آسمان و تعداد هواپیماهای در انتظار قطعه این شرکت مطرح و همچنین ظرفیت بزرگ شرکت آسمان‌ از نظر تجهیزاتی و نیروی انسانی در تعمیر و نگهداری هواپیما از سوی وی تشریح شد.

مدیرعامل آسمان توسعه ناوگان در کنار حفظ ایمنی پرواز را به عنوان یکی از اولویت های اصلی شرکت دانسته و افزود:
به هیچ عنوان ایمنی فدای منافع‌ نمی‌‌شود و این یک اصل پذیرفته شده در آسمان است.

شیرودی اهتمام به سرمایه‌های ‌‌انسانی متخصص در شرکت را از دیگر اولویت‌‌های عنوان کرد و افزود:
به‌روز‌سازی دانشِ کارکنان متخصص، برگزاری منظم آموزش‌‌های ضمن خدمت برای ارتقای توان علمی کارکنان، جلب رضایت مسافران و جذاب‌سازی سفر با ناوگان آسمان برای مردم با جدیت دنبال می شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.25.0
    V6.0.25.0