• ساعت : ۱۵:۴۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ 
  • تعداد بازدید : 66
  • کد خبر : ۱۸۲۸
تقدیر وزیر راه و شهرسازی از مدیرعامل هواپیمایی آسمان به عنوان خادم اربعین در حوزه حمل و نقل هوایی
در مراسمی که با حضور وزیر راه و شهرسازی و به مناسبت تجلیل از خادمین اربعین حسینی در حوزه حمل و نقل هوایی، ریلی و جاده‌ای برگزار شد از مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان و رئیس ایستگاه این شرکت در فرودگاه امام خمینی(ره) تقدیر به عمل آمد. به گزارش روابط عمومی هواپیمایی آسمان، در این مراسم که در ترمینال سلام فرودگاه امام خمینی(ره) برگزار شد، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در سخنانی گفت: از همه کسانی که در این کار بزرگ سهیم بودند و در حوزه های حمل و نقلی این تعداد از زوار را جابجا کردند تشکر می‌کنم...

در مراسمی که با حضور وزیر راه و شهرسازی و به مناسبت تجلیل از خادمین اربعین حسینی در حوزه حمل و نقل هوایی، ریلی و جاده‌ای برگزار شد از مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان و رئیس ایستگاه این شرکت در فرودگاه امام خمینی(ره) تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی هواپیمایی آسمان، در این مراسم که در ترمینال سلام فرودگاه امام خمینی(ره) برگزار شد، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در سخنانی گفت: از همه کسانی که در این کار بزرگ سهیم بودند و در حوزه های حمل و نقلی این تعداد از زوار را جابجا کردند تشکر می‌کنم.
وی تاکید کرد: این کار بزرگ توسط صدها وهزاران نفر انجام شد که از تک تک دست اندرکاران تشکر و قدردانی می کنم.
قاسمی ضمن تشکر از تمامی ایرلاین‌ها تاکید کرد: عملیات اربعین کار بزرگی بود که عاشقانه انجام شده است.

گفتنی است در این مراسم از خادمین اربعین حسینی در حوزه حمل و نقل هوایی از جمله خلبان ابوذر شیرودی مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان و محسن خداوردی رییس ایستگاه فرودگاه حضرت امام خمینی(ره)تقدیر به عمل آمد.

لازم به ذکر است با پیگیری و تاکید خلبان شیرودی، پروازهای هواپیمایی آسمان در ایام اربعین حسینی رشد بی سابقه ای نسبت به سالهای گذشته داشته به گونه ای که این شرکت جابه جایی حدود ۲۶۰۰۰ مسافر و زائر اربعین با ۳۱۰ پرواز داخلی و خارجی را بر عهده داشت.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.25.0
    V6.0.25.0