• ساعت : ۱۵:۲۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ 
  • تعداد بازدید : 117
  • کد خبر : ۱۸۳۳
    /  2
تجلیل از مادران و همسران گرانقدر شهدا در شركت هواپیمایی آسمان
به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان، در ایام وفات حضرت ام البنین(س) روز تکریم از مادران و همسران شهدا و ولادت با سعادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا(س)، خلبان شیرودی مدیرعامل شرکت ضمن دیدار با همسر شهید شاغل در تهران، با ارسال و تقدیم لوح سپاس و هدیه، از مادران و همسران شهدا در سایر استان ها تقدیر کرد. در لوح سپاس تقدیمی آماده است: شهادت بهترین طریق رسیدن به اوج نقطه ی انسانیت است که نصیب مردان الهی می شود، آنانی که با رشادت و جان فشانی های خود ضامن بقا و حافظ عزت و آزادگی ملت بزرگ ایران اسلامی بودند و خاطره ی خوش از خودگذشتگی هایشان در ذهن و بر زبان مردم قدرشناس این سرزمین هماره باقی و بالنده خواهد ماند. در سالروز وفات حضرت ام البنین(س) و روز تکریم مادران و همسران شهداء، با افتخار و تکلیفی از سر تعظیم به مقام شهید و شهادت، از صبر و پایداری تان در راه ارزشهای دینی و ملی تقدیر و سپاسگذاری نموده، از درگاه ایزد متعال سلامتی، توفیق و سربلندی شما را مسالت می نمایم ...

به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان، در ایام وفات حضرت ام البنین(س) روز تکریم از مادران و همسران شهدا و ولادت با سعادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا(س)، خلبان شیرودی مدیرعامل شرکت ضمن دیدار با همسر شهید شاغل در تهران، با ارسال و تقدیم لوح سپاس و هدیه، از مادران و همسران شهدا در سایر استان ها تقدیر کرد.

در لوح سپاس تقدیمی آماده است:
شهادت بهترین طریق رسیدن به اوج نقطه ی انسانیت است که نصیب مردان الهی می شود، آنانی که با رشادت و جان فشانی های خود ضامن بقا و حافظ عزت و آزادگی ملت بزرگ ایران اسلامی بودند و خاطره ی خوش از خودگذشتگی هایشان در ذهن و بر زبان مردم قدرشناس این سرزمین هماره باقی و بالنده خواهد ماند.
در سالروز وفات حضرت ام البنین(س) و روز تکریم مادران و همسران شهداء، با افتخار و تکلیفی از سر تعظیم به مقام شهید و شهادت، از صبر و پایداری تان در راه ارزشهای دینی و ملی تقدیر و سپاسگذاری نموده، از درگاه ایزد متعال سلامتی، توفیق و سربلندی شما را مسالت می نمایم .

خلبان ابوذر شیرودی
مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.25.0
    V6.0.25.0