• ساعت : ۱۶:۵۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ 
  • تعداد بازدید : 221
  • کد خبر : ۱۸۴۰
    /  2
افتتاح و بهره برداری از وب سایت جدید هواپیمایی آسمان، همزمان با ایام الله دهه مبارك فجر
به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان، سرپرست اداره کل فناوری اطلاعات شرکت هواپیمایی آسمان ضمن تبریک چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، از راه ­اندازی وب­سایت جدید شرکت خبر داد. وی گفت: در راستای بهبود اطلاع ­رسانی و خدمات بهتر به مسافرین گرامی، با در نظر گرفتن افزایش سرعت خدمات­ رسانی و طراحی به ­روز، وب سایت جدید شرکت رونمایی شد. محمدرضا فرزین آزاد با اشاره به دیگر ویژگی­ های این سایت گفت: وب­سایت جدید هواپیمایی آسمان، با محوریت نیازمندی­ های بازرگانی شرکت طراحی شده و در تمامی تغییرات سعی کرده ­ایم کاربران به ساده ­ترین شکل به خدمات مورد نیاز خود دسترسی داشته و بلیط پرواز­ها را مستقیما از شرکت هواپیمایی آسمان تهیه نمایند. وی افزود: ساختار بصری جدید و موتور جستجوی پروازها و برنامه­ های پروازی و دیگر اخبار مربوط به شرکت در این سایت پیش­بینی شده و تغییرات همچنان ادامه دارد. لازم به توضیح است وب­سایت جدید در نمایشگرهای مختلف از جمله رایانه و تلفن همراه با حفظ تناسب ابعاد، قابل نمایش می­باشد. همچنین وب­سایت قبلی، تا اطلاع ثانوی از طریق لینک درج شده در وب سایت جدید قابل دسترسی می­باشد...

به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان، سرپرست اداره کل فناوری اطلاعات شرکت هواپیمایی آسمان ضمن تبریک چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، از راه ­اندازی وب­سایت جدید شرکت خبر داد.

وی گفت: در راستای بهبود اطلاع ­رسانی و خدمات بهتر به مسافرین گرامی، با در نظر گرفتن افزایش سرعت خدمات­ رسانی و طراحی به ­روز، وب سایت جدید شرکت رونمایی شد.

محمدرضا فرزین آزاد با اشاره به دیگر ویژگی­ های این سایت گفت: وب­سایت جدید هواپیمایی آسمان، با محوریت نیازمندی­ های بازرگانی شرکت طراحی شده و در تمامی تغییرات سعی کرده ­ایم کاربران به ساده ­ترین شکل به خدمات مورد نیاز خود دسترسی داشته و بلیط پرواز­ها را مستقیما از شرکت هواپیمایی آسمان تهیه نمایند.

وی افزود: ساختار بصری جدید و موتور جستجوی پروازها و برنامه­ های پروازی و دیگر اخبار مربوط به شرکت در این سایت پیش­بینی شده و تغییرات همچنان ادامه دارد.

لازم به توضیح است وب­سایت جدید در نمایشگرهای مختلف از جمله رایانه و تلفن همراه با حفظ تناسب ابعاد، قابل نمایش می­باشد.

همچنین وب­سایت قبلی، تا اطلاع ثانوی از طریق لینک درج شده در وب سایت جدید قابل دسترسی می­باشد.

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.0.25.0
    V6.0.25.0