• ساعت : ۱۲:۰۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ 
  • تعداد بازدید : 47
  • کد خبر : ۱۸۴۱
    /  5
خلبان شیرودی: افزایش ناوگان هدف اصلی و اولویت اول شركت هواپیمایی آسمان است.
به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان، خلبان شیرودی در جلسه شورای مدیران شرکت، ولادت حضرت امام جوادالائمه(ع) فرارسیدن ایام الله دهه فجر و سالروز ورود پر برکت حضرت امام خمینی(ره) را تبریک گفت. مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان هدف اصلی و اولویت اول شرکت را افزایش ناوگان دانست و افزود: با توجه به ایام پایان سال و فرا رسیدن نوروز، کلیه ارکان شرکت به صورت جهادی در این امر تلاش و گزارشات خود را به صورت نوبه ای اعلام نمایند. خلبان شیرودی ضمن تبریک پیشاپیش ۱۳ رجب سالروز ولادت با سعادت امیرالمومنین حضرت علی(ع) و روز پدر، گفت: بهبود ایمنی، حفظ جان مسافر، جذاب سازی سفر و جلب رضایت مسافران از مهمترین رسالت های شرکت بوده که باید دنبال شود. در ادامه نیز از وب سایت جدید شرکت هواپیمایی آسمان با قابلیت های جدید رونمایی شد. در این‌جلسه، وحید ابراهیم یزدی با حفظ سمت، به عنوان مدیرکل حوزه مدیریت شرکت هواپیمایی آسمان معرفی شد...

✈️ به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان، خلبان شیرودی در جلسه شورای مدیران شرکت، ولادت حضرت امام جوادالائمه(ع) فرارسیدن ایام الله دهه فجر و سالروز ورود پر برکت حضرت امام خمینی(ره) را تبریک گفت.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان هدف اصلی و اولویت اول شرکت را افزایش ناوگان دانست و افزود:
با توجه به ایام پایان سال و فرا رسیدن نوروز، کلیه ارکان شرکت به صورت جهادی در این امر تلاش و گزارشات خود را به صورت نوبه ای اعلام نمایند.

خلبان شیرودی ضمن تبریک پیشاپیش ۱۳ رجب سالروز ولادت با سعادت امیرالمومنین حضرت علی(ع) و روز پدر، گفت:
بهبود ایمنی، حفظ جان مسافر، جذاب سازی سفر و جلب رضایت مسافران از مهمترین رسالت های شرکت بوده که باید دنبال شود.

در ادامه نیز از وب سایت جدید شرکت هواپیمایی آسمان با قابلیت های جدید رونمایی شد.

در این‌جلسه، وحید ابراهیم یزدی با حفظ سمت، به عنوان مدیرکل حوزه مدیریت شرکت هواپیمایی آسمان معرفی شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.25.0
    V6.0.25.0