• ساعت : ۱۵:۱۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ 
  • تعداد بازدید : 1450
  • کد خبر : ۱۸۴۶
تامین موتور و عملیاتی شدن یك فروند فوكر 100 آسمان پس از ۵ ماه زمینگیری
با تلاش متخصصان شرکت هواپیمایی آسمان و پس از تلاش های مستمر برای تامین موتور، یک فروند فوكر 100 عملیاتی شد. به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان، در چهل و چهارمین بهار انقلاب اسلامی و در شب ولادت با سعادت حضرت امیرالمومنین علی(ع) یک فروند هواپیمای زمینگیر فوکر 100 مجددا به خطوط پروازی شرکت آسمان پیوست. این هواپیما که تا پیش از این مدت ۵ ماه زمین گیر بود، با تلاش شبانه روزی متخصصان و جوانان معاونت فنی و مهندسی شرکت به ویژه شعبه موتور، پس از انجام بازرسی سنگین و تامین دو دستگاه موتور، به ناوگان عملیاتی آسمان اضافه شد. با عملیاتی شدن این هواپیمای زمین گیر یکصد صندلی پرواز به صندلی های پروازی آسمان افزوده شد. این مهم با پیگیری و تاکیدات خلبان شیرودی مدیرعامل هواپیمایی آسمان و در راستای ارتقاء خدمت‌رسانی به مردم و به دنبال سیاستهای ابلاغی از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری محقق شد.

با تلاش متخصصان شرکت هواپیمایی آسمان و پس از تلاش های مستمر برای تامین موتور، یک فروند فوكر 100 عملیاتی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان، در چهل و چهارمین بهار انقلاب اسلامی و در شب ولادت با سعادت حضرت امیرالمومنین علی(ع) یک فروند هواپیمای زمینگیر فوکر 100 مجددا به خطوط پروازی شرکت آسمان پیوست.
این هواپیما که تا پیش از این مدت ۵ ماه زمین گیر بود، با تلاش شبانه روزی متخصصان و جوانان معاونت فنی و مهندسی شرکت به ویژه شعبه موتور، پس از انجام بازرسی سنگین و تامین دو دستگاه موتور، به ناوگان عملیاتی آسمان اضافه شد.
با عملیاتی شدن این هواپیمای زمین گیر یکصد صندلی پرواز به صندلی های پروازی آسمان افزوده شد.
این مهم با پیگیری و تاکیدات خلبان شیرودی مدیرعامل هواپیمایی آسمان و در راستای ارتقاء خدمت‌رسانی به مردم و به دنبال سیاستهای ابلاغی از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری محقق شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.25.0
    V6.0.25.0