• ساعت : ۱۲:۵۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 317
  • کد خبر : ۱۸۵۴
پیام نوروزی خلبان شیرودی مدیرعامل شركت هواپیمایی آسمان به مناسبت آغاز سال 1402
سال جدید و بهار طبیعت از راه می رسد و صحنه جهان، آیینه تمام نمای قدرت خداوندی می شود. حمد و سپاس پروردگار منان را که در سال گذشته با تمام فراز و فرودهایش به ما توفیق خدمت عنایت نمود. سالها و ایام عمر متشکل از فرصتها و تهدیدهاست و هنر ما این است که بتوانیم تهدیدها را به فرصت تبدیل و از فرصتها استفاده کنیم تا در سال جدید بار دیگر با وحدت، همدلی و تلاش مضاعف شاهد توسعه و پیشرفت روزافزون در شرکت هواپیمایی آسمان باشیم. اینجانب فرارسیدن سال نو و آغاز ماه مبارک رمضان را به تمامی همکاران شرکت هواپیمایی آسمان و خانواده محترمشان، خانواده بزرگ صنعت هوایی کشور و همه مردم شریف ایران تبریک عرض نموده، در پرتو الطاف بیکران خداوندی، آرامش، طراوت، شادکامی و سرفرازی را برای همگان آرزومندم. خلبان ابوذر شیرودی مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان

   سال جدید و بهار طبیعت از راه می رسد و صحنه جهان، آیینه تمام نمای قدرت خداوندی می شود. حمد و سپاس پروردگار منان را که در سال گذشته با تمام فراز و فرودهایش به ما توفیق خدمت عنایت نمود. سالها و ایام عمر متشکل از فرصتها و تهدیدهاست و هنر ما این است که بتوانیم تهدیدها را به فرصت تبدیل و از فرصتها استفاده کنیم تا در سال جدید بار دیگر با وحدت، همدلی و تلاش مضاعف شاهد توسعه و پیشرفت روزافزون در شرکت هواپیمایی آسمان باشیم.
 اینجانب فرارسیدن سال نو و آغاز ماه مبارک رمضان را به تمامی همکاران شرکت هواپیمایی آسمان و خانواده محترمشان، خانواده بزرگ صنعت هوایی کشور و همه مردم شریف ایران تبریک عرض نموده، در پرتو الطاف بیکران خداوندی، آرامش، طراوت، شادکامی و سرفرازی را برای همگان آرزومندم.
   
                                                                                                               خلبان ابوذر شیرودی
                                                                                                          مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان

 

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.0.25.0
    V6.0.25.0