• ساعت : ۱۲:۵۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ 
  • تعداد بازدید : 887
  • کد خبر : ۱۸۵۶
ادامه پروژه توسعه ناوگان در هواپیمایی آسمان/ عملیاتی شدن 3 هواپیمای زمین گیر در 100 روز
در 100 روز اخیر سومین هواپیمای شرکت هواپیمایی آسمان، مقارن با روز 12 فروردین 1402 عملیاتی و به ناوگان پروازی این شرکت اضافه شد. به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان، هواپیمای بوئینگ 737 بعد از انجام بازرسی‌های سنگین و تامین دو دستگاه موتور، روز 12 فروردین سال جاری عملیاتی شد. این پروژه با تلاش شبانه روزی متخصصان و جوانان فنی مهندسی شرکت آسمان ‌با هدف افزایش تعداد صندلی پروازی انجام و بخشی از برنامه‌‌‌‌ مدیرعامل آسمان در راستای توسعه شرکت است. ا‌نجام تعداد زیادی از امریه‌های اجباری و همچنین بازرسی‌های سنگین در قسمت کابین، از نکات قابل توجه این بازرسی است. این هواپیما پس از انجام پرواز آزمایشی و اطمینان از بازرسی های انجام شده، به خطوط پروازی پیوست. این بوئینگ 737 روزانه حداقل ۸ پرواز به صورت رفت وبرگشت انجام می‌دهد. این مهم که بخشی از برنامه توسعه ناوگان آسمان است، با پیگیری و تاکیدات کاپیتان شیرودی مدیرعامل هواپیمایی آسمان و در راستای ارتقاء خدمت رسانی به مردم و به دنبال سیاستهای ابلاغی از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری محقق شد. پیش از این و در دو ماه گذشته، با تامین موتور، یک فروند فوکر 100 و یک بوئینگ دیگر نیز به خطوط پروازی شرکت هواپیمایی آسمان پیوسته بود...

در 100 روز اخیر سومین هواپیمای شرکت هواپیمایی آسمان، مقارن با روز 12 فروردین 1402 عملیاتی و به ناوگان پروازی این شرکت اضافه شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان، هواپیمای بوئینگ 737 بعد از انجام بازرسی‌های سنگین و تامین دو دستگاه موتور، روز 12 فروردین سال جاری عملیاتی شد. 

این پروژه با تلاش شبانه روزی متخصصان و جوانان فنی مهندسی شرکت آسمان ‌با هدف افزایش تعداد صندلی پروازی انجام و بخشی از برنامه‌‌‌‌ مدیرعامل آسمان در راستای توسعه شرکت است.

ا‌نجام تعداد زیادی از امریه‌های اجباری و همچنین بازرسی‌های سنگین در قسمت کابین، از نکات قابل توجه این بازرسی است.

این هواپیما پس از انجام  پرواز آزمایشی و اطمینان از بازرسی های انجام شده، به خطوط پروازی پیوست. 

این بوئینگ 737 روزانه حداقل ۸ پرواز به صورت رفت وبرگشت انجام می‌دهد.

این مهم که بخشی از برنامه توسعه ناوگان آسمان است، با پیگیری و تاکیدات کاپیتان شیرودی مدیرعامل هواپیمایی آسمان و در راستای ارتقاء خدمت رسانی به مردم و به دنبال سیاستهای ابلاغی از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری محقق شد.

پیش از این و در دو ماه گذشته، با تامین موتور، یک فروند فوکر 100 و یک بوئینگ دیگر نیز به خطوط پروازی شرکت هواپیمایی آسمان پیوسته بود.

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۵

برچسب ها

    6.0.25.0
    V6.0.25.0