• ساعت : ۱۴:۲۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ 
  • تعداد بازدید : 161
  • کد خبر : ۱۸۶۳
    /  5
حضور شركت هواپیمایی آسمان در سی و چهارمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه كار و تولید استان تهران
اهداء تندیس و لوح تقدیر کارگر نمونه سال ۱۴۰۱ استان تهران به مهندس سید محمود میر هاشمی از همکاران فنی و مهندسی شرکت هواپیمایی آسمان ✈️ به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان، این جشنواره در روز چهارشنبه ۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ با حضور بیش از ۲۰۰ نماینده از ۲۰ شرکت سازنده قطعه و ابزار از سطح استان تهران در محل نمایشگاهی شرکت ساپکو برگزار گردید. در این جشنواره علیرضا فخاری استاندار تهران و حامد ويس كرمي مدير كل تعاون كار و رفاه اجتماعي استان تهران پس از سخنرانی به کارگران نخبه و نمونه استان تهران، تندیس و لوح تقدیر اهداء کردند. مهندس سید محمود میر هاشمی از معاونت فنی و مهندسی شرکت هواپیمایی آسمان نیز بعنوان کارگر نمونه سال ۱۴۰۱ استان تهران در این جشنواره تندیس و لوح تقدیر دریافت کرد. این جشنواره با حضور شرکتهای خودروسازی و شرکت های دانش بنیان در بخش های مختلف طراحی، ساخت، تولید قطعات و تجهیزات، تعمیر و نگهداری و فناوری اطلاعات حضور داشتند. در پایان استاندار تهران و مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران از غرفه شرکت هواپیمایی آسمان بازدید کردند. روابط عمومی هواپیمایی آسمان این موفقیت را به همکار عزیز جناب آقای مهندس سید محمود میر هاشمی تبریک عرض می نماید.

اهداء تندیس و لوح تقدیر کارگر نمونه سال ۱۴۰۱ استان تهران به مهندس سید محمود میر هاشمی از همکاران فنی و مهندسی شرکت هواپیمایی آسمان

✈️ به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان، این جشنواره در روز چهارشنبه ۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ با حضور بیش از ۲۰۰ نماینده از ۲۰ شرکت سازنده قطعه و ابزار از سطح استان تهران در محل نمایشگاهی شرکت ساپکو برگزار گردید.

در این جشنواره علیرضا فخاری استاندار تهران و حامد ويس كرمي مدير كل تعاون كار و رفاه اجتماعي استان تهران پس از سخنرانی به کارگران نخبه و نمونه استان تهران، تندیس و لوح تقدیر اهداء کردند.

مهندس سید محمود میر هاشمی از معاونت فنی و مهندسی شرکت هواپیمایی آسمان نیز بعنوان کارگر نمونه سال ۱۴۰۱ استان تهران در این جشنواره تندیس و لوح تقدیر دریافت کرد.

این جشنواره با حضور شرکتهای خودروسازی و شرکت های دانش بنیان در بخش های مختلف طراحی، ساخت، تولید قطعات و تجهیزات، تعمیر و نگهداری و فناوری اطلاعات حضور داشتند.

در پایان استاندار تهران و مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران از غرفه شرکت هواپیمایی آسمان بازدید کردند.

روابط عمومی هواپیمایی آسمان این موفقیت را به همکار عزیز جناب آقای مهندس سید محمود میر هاشمی تبریک عرض می نماید.
 

امتیاز :  ۲.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.0.25.0
    V6.0.25.0