• ساعت : ۱۷:۰۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ 
  • تعداد بازدید : 148
  • کد خبر : ۱۸۶۴
پیام تبریك كاپیتان شیرودی مدیرعامل شركت هواپیمایی آسمان به مناسبت روز كارگر
روز کارگر فرصتی است برای تجلیل از کارگران غیوری که در راستای توسعه و پیشرفت کشور عزیزمان از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کنند. در سالی که مزین به شعار “ مهار تورم ، رشد تولید ” می باشد، که خود نشان دهنده جایگاه والای کارگر و اهمیت کار و تلاش سازنده است؛ نقش کارگران متعهدی که با تلاش بی وقفه به عنوان عامل اصلی در به ثمر رساندن این شعار ملی، مسیر تعالی و پیشرفت هر چه بیشتر ایران اسلامی را هموار می نمایند، درخشان است. اینجانب روز کارگر را به تمامی کارگران صنعت هوانوردی و همکاران گرامی در شرکت هواپیمایی آسمان تبریک عرض نموده و امید است همچنان تحت توجهات حضرت باری تعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیشبرد امور محوله موفق و سربلند باشید. خلبان ابوذر شیرودی مدیر عامل شرکت هواپیمایی آسمان

بسم الله الرحمن الرحیم      

روز کارگر فرصتی است برای تجلیل از کارگران غیوری که در راستای توسعه و پیشرفت کشور عزیزمان از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کنند.
در سالی که مزین به شعار “ مهار تورم ، رشد تولید ” می باشد، که خود نشان دهنده جایگاه والای کارگر و اهمیت کار و تلاش سازنده است؛ نقش کارگران متعهدی که با تلاش بی وقفه به عنوان عامل اصلی در به ثمر رساندن این شعار ملی، مسیر تعالی و پیشرفت هر چه بیشتر ایران اسلامی را هموار می نمایند، درخشان است.
اینجانب روز کارگر را به تمامی کارگران صنعت هوانوردی و همکاران گرامی در شرکت هواپیمایی آسمان تبریک عرض نموده و امید است همچنان تحت توجهات حضرت باری تعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیشبرد امور محوله موفق و سربلند باشید.
 
خلبان ابوذر شیرودی 
مدیر عامل شرکت هواپیمایی آسمان         
                                                                                                                   

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.25.0
    V6.0.25.0